Monday, 19 February 2018

işkur

Sponsorlu Bağlantılar

işkur

Değerli okurlar sizlere sitemizi tanıtmak istiyoruz, işkur sitesi an itibariyle yayın hayatına siz işsiz vatandaşlarımıza iş istihdamı sağlamak olacak ve iş ilanlarını gün gün yayınlayacağız. Sizler sitemiz’de iş ilanlarına başvuruda bulabilecek ve doğrudan olmak üzere başvuru adresine yönlendirileceksiniz. Ayrıca işkur‘un resmi sitesi olan www.iskur.gov.tr adresinden ise alacağımız resmi ilanları listeleyeceğiz.

Bunun yanı sıra ise sizlere işsizlilk haberlerinden tutunda SSK ve SGK haberlerine kadar son dakika olaylarını aktaracağız. Bildiğiniz üzere İşkur kurumunun Meslek Edindirme Kursları mevcut ve sürekli başvuru tarihleri oluyor. Bu başvuru tarihlerini, meslek edindirme kurslarını ve illerinide sizlerle www.iskurr.com  sitemiz’den paylaşacağız.

Bu yazımızı sizlerin sitemizi ne amaçla kurduğumuzu anlamanız amacıyla yazmış bulunuyor ve şimdilik veda ediyoruz.Sitemizin tasarım aşaması bittikden sonra tamamiyle iş ilanları ve başvuru adresleri yayınlanmaya başlayacaktır. Bu arada tabiki ev hanımlarınıda unutmuş değiliz ek iş ve ek gelir ilanlarınıda sitemiz’den birebir öğrenebilir iletişim adreslerine ulaşabilecek olacaksınız.

Herhangi bir yorum soru görüş ve önerileriniz için lütfen hiç çekinmeden İLETİŞİM bölümünden bizlere ulaşın.

Site: http://www.iskurr.com

işkur

4 Yorum on “işkur

 1. Hale diyor ki:

  Hayırlı Olsun..

 2. fatma diyor ki:

  bu kurslara nasıl başvuru yapabilirim

 3. fatma diyor ki:

  biri bana bilgi verebilir mi lütfen

 4. sera diyor ki:

  avon satış yaparak veya takım öncüsü olarak para kazanma fırsatı ek iş için ideal sadece katalog gösterek satış yapın hediyeler kazanın 0532 660 43 15

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir